Hmota na retušování a tmelení 1kg

HM01Kód:
SKLADEMDostupnost:
165.00   /kg Cena bez DPH:
199.65   /kg Cena včetně DPH:
kg Množství:

Popis výrobku

Hmota na retušování a tmelení je určená pro retušování spojů fasádních profilů a vytmelení prkvů.

Spoje profilů se prolepí lepicí pěnou a spoj se poté zaretušuje pomocí hmoty na retušování a tmelení tak, aby nebyl před nátěrem fasádní barvou znatelný.

Důležité je důkladné vytmelení styku prvků s fasádou, tak aby nemohlo dojít k zatékání vody za prvek (minimálně z vrchní strany hmotou na retušování a tmelení a zbylé svislé a spodní spoje venkovním akrylovým tmelem).

Podrobný postup montáže a potřebného materiálu pro lepení fasádních profilů najdete v Návodu na montáž fasádních prvků. Pokud nevíte kolik kg hmoty budete potřebovat, napište do poznámky v objednávce: Dopočítat hmotu, a my vám do objednávky doplníme potřebné množství.

Parametry výrobku
1 kgVáhaKATALOG VÝROBKŮ
Nejprodávanější


0 POLOŽEK
ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

Projekt: JKR GROUP S.R.O - VÝROBA A PRODEJ TRUHLÁŘSKÝCH MATERIÁLŮ je spolufinancován Evropskou unií. Předmětem projektu je snížení energetické náročnosti objektu společnosti JKR group s. r. o., který bude využíván pro výrobu a prodej truhlářských materiálů. Realizací dojde ke změně vytápění, osvětlení, zateplení celého objektu (fasády, podlahy, střechy) a výměně stavebních výplní.