Fasádní barva - ETERNAL elast

Fasádní barva - ETERNAL elast

Fasádní profily a prvky je nutno přetírat pružnou nenasákavou fasádní barvou. Doporučujeme Eternal Elast. Tato barva dostatečně přenese tepelně-objemové změny materiálu.

Namícháme odstíny ze vzorkovnic Eurotrend, RAL, NCS, popřípadě jiné. Cena barvy je k nacenění dle požadovaného odstínu. Poptávky můžete zasílat na info@jkrgroup.cz

Hotový nátěr je trvale vysoce pružný, odolný proti popraskání, povětrnostním vlivům a UV záření. Vyznačuje se výbornou nepropustností pro vodu, rozmrazovací roztoky, CO2 a SO2. Nátěr má velmi dobrou propustnost vodních par, je omyvatelný vodou, velmi málo se špiní.

ETERNAL elast se nanáší ve 2 až 3 vrstvách po max. 300 g/m2 na jednu vrstvu při teplotách 5 až 25°C na předem připravený podklad. Nesmí se aplikovat za intenzívního přímého slunečního svitu. Počet vrstev a množství hmoty se řídí šířkou přemosťovaných trhlin. První vrstvu je vhodné provést nátěrovou hmotou ETERNAL elast naředěnou 5 až 10 hm.% vody. Technologická přestávka mezi jednotlivými nátěry je podle klimatických podmínek 6 až 24 hod.


Nejprodávanější zboží z kategorie
Třídit dle:
 
bílá barva, 10kg balení
1 504.00   /ks
Třídit dle:
 

KATALOG VÝROBKŮ
Nejprodávanější
Akce


0 POLOŽEK
ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B